Акція «Підручникам друге життя»

Одним із завдань Навчального центру учнівського самоврядування є контроль за збереженням учнями школи шкільних підручників, адже виховання бережливого ставлення до книги не лише економічна потреба суспільства, а, насамперед, формування особистості.

З метою виховання відповідального та дбайливого ставлення до шкільних підручників, поваги до людей праці, які їх створюють, в рамках Тижня збереження шкільного підручника представниками Навчального центру було проведено загальношкільний рейд-перевірку підручників.

Огляд показав, що переважна більшість наших школярів підтримують належний стан підручників, дотримуються правил поводження з ними, можуть надати «першу допомогу» зіпсованому підручнику.

За результатами перевірки всі класи отримають додатковий бал в рейтинговій таблиці.

А.В. Ломова, наставник Навчального центру учнівського самоврядування