Зимова галерея

Зима – чудова пора року, тому що в собі вона приховує найбільше цікавих, корисних та приємних розваг.

Цьогорічна сніжна зима не дає нудьгувати нашим дітлахам. Нікого неможна втримати в класах! Шум, сміх, галас на шкільному подвір’ї.

Центр учнівського самоврядування «Прес-центр» вирішив оголосити конкурс на краще фото на тему «Зимові розваги в школі». Участь у конкурсі взяли всі класи, фото були цікавими, було помітно, що цей вид діяльності приніс усім позитивні емоції. Пропонуємо всім зазирнути в нашу зимову галерею.

Прокладеними сніговими лабіринтами мчать швидкі санчата, які несуть  малят підготовчого та першого класів. За ними летить цілий  гурт третьокласників. З задоволенням позують на сніжному майданчику учні восьмого класу. Неподалік швидко постає снігова фортеця, споруджена невгамовними шестикласниками, які відразу ж організували «сніжні бої» під пильним наглядом арбітрів.

З веселим сміхом діти падають у сніг, перекидаються, малюють сніжних янголів.

Хоровод навкруг зимової білосніжної красуні-ялинки водять малята-початківці.

Веселі, збуджені, щасливі, їм ніякий мороз не страшний.

Науменко О.В., вихователь, наставник центу
учнівського самоврядування «Прес-центр».