Психологічна служба Центру в дії

Психологічна служба Центру в рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу організувала та провела цікаві та пізнавальні профілактичні заходи з учасниками освітнього процесу.

Серед педагогів були розповсюджені буклети з профілактики булінгу. В них педагог соціальний Науменко О.В. зібрала поради для вчителів “Що НЕ ПОТРІБНО РОБИТИ в разі виявлення ситуації булінгу в класному колективі”

На годину психолога “Життя без насильства” завітали учні 7-А класу. Практичний психолог Данченко О.І. та педагог соціальний вчили семикласників взаємодіяти в колективі.

Молодші школярі зустрілися з психологом в Лісовій школі. Морально-етична бесіда “Що добре, а що погано” стала своєрідним екзаменом для школярів з профілактики булінгу, який вони склали на “відмінно”.

Ми з впевненістю говоримо: “Центр “Надія” – територія без булінгу!”