Екологічний експрес

29 березня 2017 року відбулося засідання методичного об’єднання вихователів молодших класів, головною темою якого було екологічне виховання дітей.

Для того, щоб дитина навчилася розуміти природу, відчувати її красу, читати її мову, берегти її багатства, потрібно виховувати  всі ці почуття з раннього віку. Саме проектно–пошукова діяльність допомагає прищеплювати школярам любов до природи та бажання її оберігати.

На засіданні  методичного об’єднання  вихователі поділилися досвідом  роботи над міні-проектами: «Екологічні ігри», «Червона книга», «Фітовітальня», «Екологічні екскурсії»,  «Ліс, його збереження та охорона», «Подорож екологічним експресом «Краса землі моєї України»».

Під час роботи над проектами вихователями використовуються різні форми роботи з учнями та технічні засоби навчання.

Л.В. Пустовіт, вихователь