Калейдоскоп творчих ідей

29 березня 2017 року відбулося засідання методичного об’єднання вихователів старших класів. На ньому обговорювались питання про організацію дозвілля дітей у позаурочний час, про методи та форми роботи вихователя, спрямовані на формування у школярів компетентного ставлення до власного здоров’я, про місце учнівського самоврядування у виховній системі.

Під час обговорення цих питань прийшли до висновку, що всім вихователям потрібно шукати нерозкриті можливості вихованців, залучати їх до позаурочної діяльності, звернути увагу на використання ресурсу читання художньої літератури з наступним обговоренням.

В ході обговорення можливостей розкриття здібностей учнів акцент робили на використанні засобів образотворчого мистецтва. Ця ідея була підтверджена всіма присутніми, адже кожен має свій досвід роботи в цьому напрямку. Результатом цієї клопіткої роботи стали творчі звіти виховних груп. Кожен вихователь представив свій фото-звіт про проведену роботу та проаналізував, в якому виді діяльності кожен вихованець розкрився найкраще.

Яскраві співдоповіді створили справжній Калейдоскоп творчих ідей. Серед засобів самореалізації найбільш дієвими виявились засоби вокального, хореографічного, театрального, акторського мистецтва, навички предметно-практичної діяльності.

Про роботу шкільного самоврядування розповіли наставники учнівських центрів і наголосили на тому, що особливу увагу потрібно звернути на виховання лідерів шкільного самоврядування, організувати «Школу лідерів» з метою забезпечення наступності в діяльності.

Л.В. Бейгуленко, голова методичного об’єднання