Програми для тестування знань

Підготував: вчитель математики: Буц А.А.

 

Айрен — це безкоштовна, дуже зручна програма, що дозволяє створювати тести для перевірки знань і проводити тестування в локальній мережі, через інтернет або на одиночних комп’ютерах.
Тести можуть включати завдання різних типів: з вибором одного або декількох вірних відповідей, з введенням відповіді з клавіатури, на встановлення відповідності, на впорядкування і на класифікацію.  Крім того, передбачено створення тестів у вигляді автономних виконуваних файлів. Учням, щоб приступити до тестування, досить запустити отриманий файл на будь-якому комп’ютері з Windows, установка яких-небудь програм для цього не потрібна.

Перейти на сайт програми Айрен для завантаження

 

Баранка ТЕСТце безкоштовна вільно поширювана програма для тестування з метою перевірки знань. Зручна, проста у використанні.

Перейти на сайт програми Баранка ТЕСТ для завантаження

 

 

Assistent програма, що дозволяє створювати тести, а також повноцінні навчальні програми на основі взаємодії з програмою PowerPoint. Все дуже просто — не володіючи ніякими знаннями програмування, Ви створюєте в спеціальному редакторові тест. Потім ви можете пройти тест; по закінченню тесту видається Ваш результат, накопичуються дані для статистичного аналізу. Тест легко може інтегруватися з презентацією PowerPoint, розширюючи її функціональні можливості. Програма зайняла 1 місце за підсумками конкурсу Microsoft Office Extensions

Перейти на сайт програми Assistent для завантаження

 

 

MyTest це — система програм (програма тестування учнів, редактор тестів і журнал результатів) для створення і проведення комп’ютерного тестування, збору і аналізу результатів, виставляння оцінки за вказаною в тесті шкалою.

Програма легка, зручна у використанні і безкоштовна.
Програма MyTest працює з вісьма типами завдань: одиночний вибір, множинний вибір, встановлення порядку проходження, встановлення відповідності, вказівка істинності або помилковості тверджень, ручне введення числа, ручне введення тексту, вибір місця на зображенні.

Перейти на сайт програми MyTest для завантаження

 


EasyQuizzy — це проста і зручна програма для створення тестів.
Кожен тест є незалежною програмою. Створені файли тестів надалі можуть бути запущені на будь-якому комп’ютері без установки додаткових програм.
У тестах можна суміщати питання трьох типів: одиночний вибір правильної відповіді із списку запропонованих, множинний вибір або введення відповіді з клавіатури. Кожне питання або варіант відповіді може містити текст, малюнки, формули, діаграми і ін.

Термін ознайомлення роботи easyQuizzy: 30 днів.

Власні враження: програма чудова. Переважно користуюся цією програмою. Швидко, зручно, просто, маса можливостей.

Перейти на сайт програми EasyQuizzy для завантаження