Обережно! Вибухонебезпечні предмети!

Під таким гаслом в комунальному закладі «Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Надія» Черкаської обласної ради» проведено ряд заходів з дотримання правил безпеки життєдіяльності школярів.

Так, молодші школярі були учасниками бесід про вибухонебезпечні предмети і речовини, які  можуть нанести загрозу життю та здоров’ю.

Учні переглянули мультфільм «Якщо ви знайшли боєприпаси – правила поведінки для дітей», після чого  зробили висновки про те, яку небезпеку несуть незнайомі предмети, зокрема боєприпаси.

Для  учнів 5 – 11 класів були проведені години інформування, уроки безпеки на тему «Правила безпечної поведінки, пов’язані із знаходженням вибухонебезпечних предметів». Наші вихованці познайомилися з різними видами боєприпасів як Другої Світової війни, так і сучасних вибухівок, снарядів та мін.  Під час заходів діти мали змогу переглянути мультмедійні презентації про основні види мін, які зустрічаються на території нашої держави, ознайомитися із статистикою світової мінної небезпеки, характерними ознаками вибухонебезпечних пристроїв, вивчити основні правила поводження з вибуховими пристроями, а також дії населення при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Сподіваємось, що виховання у дітей почуття відповідальності за своє життя і життя інших людей, формування пильності та спостережливості до предметів, що їх оточують: на вулиці, в транспорті, в приміщеннях збереже їхнє життя та здоров’я.