Методичні об’єднання вчителів

04.01 .2017 року відбулося ІІІ засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів, на якому було заслухано та обговорено доповіді Литвиненко Н.В. на тему: «Пріоритети становлення мовної особистості молодшого школяра»;  Хіміченко Н.О. на тему : «Формування звуковимови  в учнів із загальним недорозвитком мови на уроках» та слухали виступ психолога школи Данченко О.І. «Особливості пізнавальної діяльності учнів із ЗПР». Обговорили відвідані відкриті уроки. Затвердили завдання членам методичного об’єднання на наступний період роботи.

 

Н.В.Литвиненко, голова методичного об’єднання

 

5 січня 2017 року відбулося засідання методичного об’єднання учителів суспільно-гуманітарних дисциплін.

Тема засідання: “Удосконалення форм та методів викладання суспільно-гуманітарних дисциплін в умовах спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.”

На засіданні розглядалися питання: дидактичні особливості вивчення предметів суспільно-гуманітарного циклу та використання технічних засобів навчання на уроках англійської мови. З цих питань виступили з доповідями учитель історії та правознавства Хлепітько Р.В. та учитель англійської мови Нещадим Н.М. В обговоренні активну участь взяли вчитель географії Добан О.С. і учитель української мови та літератури Мороз С.П. Члени методичного об’єднання ділилися досвідом роботи із практичного використання нових форм і методів навчання, звертали увагу на особливості роботи у навчальному закладі інтенсивної педагогічної корекції.

 

Р.В.Хлепітько, голова методичного об’єднання

 

5 січня 2017 року відбулося засідання методичного об’єднання учителів предметників.

Сьогодні відбувається активний розвиток демократизації української держави і громадянська освіта та виховання є одним із найважливіших завдань, які розв’язує система освіти. Тому на методобєднанні розглядалося питання про роль учителя у формуванні громадянської компетентності учнів (доповідач Сорокопуд Т.М.) Доповідь доповнили своїми вмступами Сердюк Л.В. та Лопушанська С.Д.. Сердюк Л.В. та Міняйло Т.С. звітували про індивідуальну роботу з учнями, які мають початковий рівень знань. Було проведено експрес-огляд “Радимо прочитати”

.

Л.В.Сердюк, голова медодичного об’єднання

 

11січня 2017року відбулося засідання методичного об’єднання педагогів, які працюють з дітьми, що мають вади слуху та мовлення і  вчителів-логопедів. Обговорювались наступні питання:

1. Аналіз досягнень та недоліків роботи з розвитку слухового сприймання та формування вимови дітей з вадами слуху, розвитку звуковимови учнів із ЗПР.

2. Методи подолання фонетико-фонематичного недорозвинення мовлення.

3. Підготовка учнів з вадами слуху до загальнодержавної підсумкової атестації.

Проведено тренінг: «Автоматизація звуків мови під час позакласних занять».

 

 

Г.С.Донець, голова методичного об’єднання.