Україна – територія гідності і свободи

21 листопада вся українська спільнота відзначає День Гідності та Свободи. З метою відзначення цієї події в Корсунь-Шевченківському НРЦ «Надія» було проведено низку виховних заходів, присвячених вшануванню громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції, Революції Гідності, увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників російсько-українського збройного конфлікту.
В цей день найлюднішим місцем в Центрі стала шкільна Стіна пам’яті Героїв Небесної Сотні, біля якої проводились інформаційні хвилинки «Герої не вмирають», «Майдан, що нас змінив».
О 12.00 всі учні та працівники Центру долучились до Всеукраїнської хвилини пам’яті, присвяченої борцям за волю України. Запалені лампадки символізували єдність, віру в світле майбутнє України.

В виховних групах було проведено години спілкування та інформаційні години «Україна – територія гідності та свободи» (8 кл.), «Зродились ми великої години» (8-В, 11 кл.), «Революція Гідності – новий шлях» (9 кл.)

Вихователями 6,7 класів (Ліщинським В.І. та Науменко О.В.) організовано конкурс патріотичної пісні «Пісня єднає» для учнів старших класів. На розсуд журі були представлені композиції «Молитва за Україну» (5 кл.), «Так! Я люблю Україну» (6 кл.), «Країна сильних людей» (7 кл), «Біля тополі» (8 кл.), «Зродились ми великої години» (8-В, 11 кл).
Організація та проведення подібних заходів сприяла вихованню в учнів патріотизму, поваги до її героїв України, гордості за те, що ми – українці.

С.В. Курасєвич, заступник директора з виховної роботи