2 листопада 2017 року був проведений логопедичний практикум для вчителів корекційно-розвиткової роботи.

Досвідом своєї роботи поділилася вчитель-логопед НРЦ Босенко Л.А., розповівши про формування активного словника у дітей шкільного віку з особливими освітніми потребами.

Створивши позитивний емоційний фон вчитель початкових класів для дітей з тяжкими порушеннями мовлення Хіміченко Н.О.,у цікавій формі провела майстер-клас щодо використання дидактичних ігор з формування лексико-граматичних категорій і навичок словотворення у дітей.

Про формування фонематичного сприйняття у дітей молодшого шкільного віку з особливими освітніми потребами розповіла вчитель-дефектолог  Біла О.М..

Кульмінацією засідання були майстер-класи з розвитку дихання (за методикою А.Н. Стрельнікової), який провела вчитель-дефектолог Томіленко О.В. та «Артикуляційна гімнастика», який провела вчитель Хіміченко Н.О..

О.В.Томіленко, керівник МО вчителів корекційно-розвиткової роботи.