Зимові свята в школі

З метою ознайомлення дітей з календарем зимових звичаїв та обрядів, виховання учнів на традиціях українського народу, створення у вихованців позитивного святкового настрою 19 січня 2017 року в Комунальному закладі «Корсунь-Шевченківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради відбулося театралізоване свято «Ой радуйся, земле, рік новий народився!»

Із теплими словами побажань здоров’я,  радості, здійснення мрій, успіхів у навчанні звернулась до дітей директор школи Т.Є. Хронік.

Ведучі заходу розповіли учням про народні традиції, пов‘язані з новорічними та різдвяними святами. А діти виконували колядки, щедрівки, засівальні  вірші та пісні, в яких зичили всім щастя та добра в новому році.

Усі учасники свята були обдаровані солодкими подарунками. Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність під час цікавих і веселих конкурсів.

Тож   нехай  різдвяні свята зігрівають серця всіх людей, надихають на добрі справи, а Вифлиємська зоря надасть віри у себе. І дай Боже, щоб на наступний рік,  ми славили Бога у колядках у мирній Україні зі спокоєм та впевненістю у майбутнє.

Заступник директора з виховної роботи В.М. Шестопал