Відзначення Дня Соборності України

22 січня 1919 року увійшло до національного календаря, як велике державне свято — День Соборності України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією, відбулась подія, про яку мріяли покоління патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку УНР і ЗУНР.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України 21-22 січня 2017 року в Комунальному закладі «Корсунь-Шевченківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради» проведено ряд заходів.

В кожній виховній групі було проведено тематичні виховні години на тему «Україна — соборна держава», «Україна є і буде», під час яких в учнів формувалося розуміння значимості єдності нашої держави.

На шкільному подвір’ї сонячного зимового дня, через 98 років після знаменної події (22.01.2017) вихованці закладу зібралися на флешмоб «В день України злуки візьмемося за руки». Взявшись за руки, дорослі і діти утворили живий ланцюг єдності та заспівали Державний Гімн України, власним прикладом довівши, що українці — разом.

День Соборності — це нагадування про те, що сила нашої держави — в єдності українських земель.

О.В. Науменко, вихователь, наставник центру учнівського самоврядування «Прес-центр»