Гурток «Музична скринька»

Cубота,12.00 — 13.00

У формуванні світогляду підростаючого покоління важлива роль відводиться естетичному вихованню, що розвиває морально-естетичні якості, творчі здібності, смак, ідеали, культурний запит.

Тому вже протягом декількох років я веду гурток, який має  назву «Музична скринька».

Робота мого гуртка спрямована на розвиток творчих та музично — хореографічних здібностей моїх вихованців. Діти з задоволенням вивчають музичний матеріал, який відповідає їхнім віковим особливостям та інтересам. Гурток охоплює дітей середнього та старшого шкільного віку. Завдяки систематичним хореографічним заняттям діти набувають  цілий комплекс цінних індивідуальних якостей. Крім того, хореографічно – музичні  заняття сприяють оздоровленню дітей, поліпшенню їхнього фізичного й емоційного стану.Робота гуртка розумно спланована, проводиться систематично. Свої досягнення діти демонструють протягом всього року на загальношкільних позакласних заходах. А підсумком роботи гуртка «Музична скринька» є творчі звіти виховних груп.

Керівник гуртка — Трачук Оксана Василівна, вихователь