Аліса в Країні чудес

23 березня 2017 року відбувся творчий звіт виховних груп 10-Г та 7-С класів, вихованців які мають порушення слуху, під назвою «Аліса в Країні чудес або врятуймо нашу планету».

Всі художні номери казкового дійства носили екологічне спрямування.  Захід проходив у формі подорожі Аліси по Чарівній країні, яка розкривала позитивний та негативний вплив людей на природу: вирубка лісів, забруднення озер та річок, недбале використання природних ресурсів. Під час мандрівки Аліса (Тертишник Діана) рятує нашу планету від Червоної королеви (Дрючило Даша) та навчає її оберігати.

Вихованці 7-С та 10-Г класів вивчили багато жестових пісень, таночків, інсценівок, які були зрозумілі для всіх присутніх. Дійство супроводжувалось вдало підібраною відеопрезентацією про збереження та руйнування навколишнього середовища людьми.

Кульмінаційним моментом концертної програми стало виконання жестової пісні Майкла Джексона «Earth song»(«Пісня землі») (Табачківський Михайло, Шигаранов Влад), відеокліп до якої не залишив байдужим жодного з глядачів.

Крім виступу на сцені учні демонстрували свої творчі роботи, які вразили всіх майстерністю виконання та цікавою формою створення, а саме — використання кавових зерен, шпагату.

Педагогічний колектив: Донець Г.С., Абрамович О.М. —
класні керівники, Яценко Т.Ю., Бабіченко В.А., Данченко О.І. — вихователі