Діти — квіти землі

15 березня 2017 року першокласники були дуже серйозними, схвильованими, адже в цей день вони вперше звітували перед школою в статусі школярів.

Вони підготували справжнє свято, яке поєднало в собі красу природи і красу дитинства. Саме ці два поняття відобразилися в назві творчого звіту «Діти – квіти землі».

Готуючись до свята, діти вчили вірші про квіти, танці на квіткову тематику, виготовляли вироби для виставки.

В народі кажуть: «Діти – квіти землі», тому першокласники, перевтілившись на квіти, дали можливість присутнім в залі поринули в справжнє квіткове царство.

Знайомство з жителями квіткового царства (соняшником, кульбабою, ромашкою, чорнобривцями, волошками, трояндою) супроводжувалось цікавою розповіддю, в якій використовувались легенди про квіти.

Малята дуже виразно, інтонаційно декламували вірші. Кожне поетичне слово чергувалося з майстерно виконаними художніми номерами. Учні продемонстрували свої вокальні здібності під час виконання пісень про квіти («Квіточка», «Кульбабка», «Ромашки», «Весняна хмаринка», «Сонячний віночок» ).

Яскравими та тематично забарвленими були таночки у виконанні дітлахів («Соняшник», «Ромашки», «Чорнобривці», «Чарльстон»).

Щоб підкреслити схожість з квітами, вихователі створили яскраві сценічні костюми та атрибути. Дійство супроводжувалося квітковою мультимедійною презентацією та музичним супроводом.

На виставці творчих робіт учнями були представлені вироби на квіткову тематику.

В кінці звітного концерту першокласники закликали всіх бути, як маленькі сонечка-квіти: цвісти, творити добро, любити свою землю, матінку-природу.І вона віддячить нам любов’ю та щедрістю. І будуть на нашій землі злагода і мир.

Педагогічний колектив: Поліщук С.В. – класний керівник, Філоненко І.І., Бондаренко О.І. — вихователі