Хай збудуться мрії дитячі!

Говорять, що мріяти не шкідливо, а мріяти про щось хороше – навіть корисно. Адже мрії можуть матеріалізуватися, збуватися. В мріях ми малюємо світ, який наповнюємо лише добром.

16 березня 2017 року четвертокласники на своєму творчому звіті, який так і назвали «Хай збудуться мрії дитячі!», поділилися з усіма присутніми своїми мріями.

Про що ж мріють наші учні? А мріють вони про те, щоб тато і мама всіх щиро любили; щоб всі люди планети жили у мирі; щоб кожна дитина любила життя; щоб дружба від серця до іншого серця лягла; щоб сонце світило усій дітворі на землі; щоб країна багата й щаслива була; щоб в Донбасі скінчилась війна. Здається, такі прості дитячі мрії, а в них вкладено такий дорослий зміст.

Впродовж всього дійства на сцені четвертокласники впевнено заявляли, що вони вже дорослі, самостійні, мають сучасні мрії (О.Костенко, пісня «Кольорові сни»).

Під час навчально-виховного процесу ми вчимо дітей любити і шанувати свою Батьківщину. І ця любов, гордість від того, що ми – українці, знайшла своє відображення в піснях звітного концерту художньої самодіяльності («Ми твої діти, Україно!», «Ми – щасливі діти», «Це моя Україна») та танцях («Ой, у лузі калина», «Тече вода»).

Наші четвертокласники встигають скрізь: вони люблять вчитися (пісня «Світ шкільний») та вміють веселитися (танець «Матроси»).

Бурхливими оплесками зал вітав виходи на сцену хлопчиків, які вразили всіх своєю артистичністю (танцювальний супровід пісні «Дівчинка Весна», танець «Chocolado»).

Все дійство було яскравим. Кольори веселки поєднались в оформленні оголошення про захід, в оздобленні сцени, сценічних костюмах. Та найбільшої яскравості додавали дитячі посмішки.

Чільне місце в творчому звіті групи посіла ідея екологічного виховання, яка є предметом проектно-пошукової діяльності молодших школярів в цьому навчальному році (пісні «Руді листи», виставка творчих робіт).

Четвертокласники винайшли та поділилися з усіма рецептом здійснення мрій: потрібно не скупитися на добрі слова, поспішати творити добро, щоб воно, як зерно, проросло.

Зерно добра посіяне в душі наших дітей. Нам залишається лише діждати рясного врожаю.

Педагогічний колектив: С.В. Курасєвич – класний керівник, Пустовіт Л.В., Лозіцька О.П. — вихователі