Будь природі другом!

Теплого весняного дня, 20 березня 2017 року, наша виховна група 3 класу з нетерпінням чекала до актової зали школи гостей та всіх учнів молодших класів.

Творчий звіт виховної групи проводився в рамках екологічного проекту під назвою «Будь природі другом!»

Виховний захід екологічного спрямування вчить дітей екологічно грамотної поведінки в довкіллі, правилам поведінки на відпочинку в лісі та бережному ставленню до первоцвітів; виховує бажання любити і берегти різноманітну природу рідного краю; розвиває естетичні почуття, вчить бути вірним другом природи своєї рідної України.

Екологічна мандрівка закликала учнів бути уважними до природи, не руйнувати її, зупинити тих, хто забруднює річки, засмічує ліси, знищує живу природу, бо природа – наша мати, а хто ми без неї?

Третьокласники в ролях підсніжника, лісової Мавки, Червоної книги України зверталися до всіх з проханням про бережне ставлення до природи.

На святі прозвучали такі пісні, як «На лісовій галявині», «До лісу», «Природа просить порятунку», «Україні», «Будь природі другом», «Добрим будь». Вони сіють зерна любові до природи рідного краю, виховують шанобливе ставлення до довкілля.

Діти розіграли повчальні інсценізації: «Відпочинок у лісі» та «Спокусливі квіти».

Додали позитивних емоцій гостям і самим учасникам звітного концерту таночки «Веснянка», «Лісова пісня», «Веселковий віночок», «Танець весняних квітів» та «Райдуга».

Своїми руками учні виготовили дуже красиві вироби для виставки  творчих робіт. На особливу увагу заслуговували роботи, присвячені пам’яті великого Кобзаря, мальовничій природі рідного краю, українським казкам, символу миру в Україні – птаху голубу. На виставці були представлені роботи , виконані з кольорового паперу та картону, пластиліну, ниток, бісеру, синтетичних та природніх матеріалів. Учні показали, що досконало володіють техніками папероплетіння, бісероплетіння, паперопластики, торцювання, аплікації пластиліном та нитками, випалюванням по дереву та ін.

На закінчення дійства, своїм танцем «Райдуга», ми побажали глядачам завжди милуватися тільки чарівною природою української землі та сонячного мирного дитинства в рідній Україні.

Педагогічний колектив: Скомороха З.М. – класний керівник,

Предан В.С., Шевченко О.А. — вихователі