Методичні посиденьки

Вже стало доброю традицією, в час, коли наші вихованці радіють зимовим святам разом із своїми рідними, педагоги Центру підвищують свій педагогічний рівень на засіданнях педагогічної ради та методичних об’єднань.
На засіданні педагогічної ради обговорили успішність учнів Центру за І семестр; заслухали інформацію про результативність соціальної адаптації учнів та стан корекційно-розвиткової роботи; визначили морально-психологічний клімат класів та окреслили шляхи його покращення.

На засіданнях методичних об’єднань вчителі та вихователі розглядали важливі питання організації освітнього процесу.
Вчителі природничо-математичного циклу (голова МО Добан О.С.) провели жваву дискусію з питань особливостей розвитку, навчання і виховання дітей з порушенням слухової функції, особливостей корекційно-виховної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.
Вчителі художньо-естетичного та фізкультурно-оздоровчого циклу (голова МО Шпилька І.І.) влаштували справжній творчий батл між доповідачами з питань ігрової діяльності та особливостей та методів розвитку творчих здібностей учнів на уроках образотворчого мистецтва.
Вчителі початкових класів (голова МО Кисельова Ю.Г.) темою засідання обрали здоров’язберігаючу компетентність сучасного вчителя.

изображение_viber_2020-01-03_13-07-50
изображение_viber_2020-01-03_14-27-49
изображение_viber_2020-01-10_12-46-011
На засіданні методичних об’єднань (голови МО Шевченко О.А., Науменко О.В.) вихователів початкових та старших класів було обговорено ряд важливих питань організації виховного процесу учнів з особливими освітніми потребами: налагодження взаємодії з батьками, формування навичок здорового способу життя, стратегії протидії булінгу та ін..

Всі методичні заходи окреслили перспективи саморозвитку педагогів, надихнули на пошук нових методів та прийомів побудови роботи з дітьми, які мають порушення психофізичного розвитку. Новий 2020 рік приніс нові плани, перспективи, бажання долати нові рубежі.