Ура! Канікули!

Педагоги НРЦ «Надія» мають час для приємних та пізнавальних зустрічей у колі однодумців! Так, вихователі початкових класів обмінялися досвідом роботи з дітьми з ООП, поділилися методами індивідуального підходу у вихованні та разом вирішили кілька нестандартних педагогічних ситуацій.
На занятті постійно діючого семінару «Особливості корекційно-педагогічного впливу на вихованців з порушеннями психофізичного розвитку» всі педагоги Центру разом з ФІлоненко І.І. обирали та опановували вправи з арт-терапії , що сприяють відновленню власної ресурсності та емоційного стану. А разом з вчителем-логопедом Абрамович О.М. тестували артикуляційні вправи, які вчителі початкових класів, вихователі, соціальний педагог та інші фахівці, а також батьки, можуть додавати до занять, інтегрувати завдання, ігри, вправи та використовувати їх у щоденній взаємодії з дітьми. Так, розвиток артикуляційної моторики – це не просто ігри й забави, а потужний інструмент для розвитку розумової активності дітей. А ще ми з радістю виявили, що запропоновані вправи можна використовувати для фейсбілдингу! Обов’язково включимо артикуляційні вправи до власного комплексу ранкової гімнастики!