Міжнародний день ментального здоров’я

З початку війни психічне здоров’я українців щоденно перебуває під загрозою, ми живемо на грані зриву. Завданням Психологічної служби Центру є організація діяльності педагогічного колективу в напрямку виховання психологічно здорової дитини. Ми робимо все, щоб наші вихованці були творчими, життєрадісними і веселими, відкритими, сміливо пізнавали себе і навколишній світ.
10 жовтня 2023 року ми долучились до Всеукраїнського флешмобу до Дня ментального здоров’я. Руханка сили, розроблена дитячою психологинею Світланою Ройз, стане інструментом зменшення тривожності, способом заспокоєння. Дорослі, пам’ятаймо, що діти черпають сили з нас. Тож, в першу чергу, дбаймо про своє психічне здоров’я, щоб стати джерелом енергії для дітей
Руханка сили