![](http://www.korsun-internat.org.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG-914e445adb6e3d4a1f159f87bdf0675b-V-1024x576.jpg)
Сьогоднішній день в Центрі був хвилюючим і дуже відповідальним, адже головна його мета була зважити всі “за” та “проти” та обрати дієвий актив класу та дитячої організації “Сонцеграй”.
Зібравшись на тепле коло, групи 5-12 класів обрали свою систему роботи (центри, ділянки), визначили головні напрямки роботи та обговорили кандидатури в члени центрів учнівського самоврядування.
О.В. Науменко,
наставник центру учнівського самоврядування “Прес-центр”