Тиждень дитячої та юнацької книги

Ми книгу дитячу любим читати.

Багато всього хочемо знати.

Відвідувать бібліотеку полюбляєм

І все читаємо, читаєм і читаєм…

з 19  по 23 березня 2018 року в нашому Центрі  було проведено  Тиждень дитячої  та юнацької книги.

В рамках Тижня оформлені книжково-ілюстративні виставки «Книжкова планета»  для учнів старших класів та «Казковий світ» для молодших школярів.

Великий інтерес в  учнів 4 класу викликав  бібліотечний  захід «Калейдоскоп дитячої преси», метою якого було  ознайомлення  учнів із газетами та журналами, історією їх виникнення та видами, виховання  у дітей бережливого  ставлення до періодики,  формування  інтересу  до читання періодичних видань.

В бібліотеку завітайте
І про цікаву книгу запитайте.
Газети і журнали вибирайте
Та вчасно все це повертайте!

Учні 7 класу завітали  до бібліотеки на  КВК  «Хто багато читає – той багато знає». Юні  книголюби  мали змогу проявити всі свої знання з української  та зарубіжної літератури, логіку, швидкість, мислення та творчі здібності, змогли продемонструвати свою ерудованість  і  в усній народній творчості, і  в літературних конкурсах.

В ході проведення Тижня дитячої та юнацької книги  діти навчилися  користуватися різноманітними джерелами інформації, поглибили знання з  усної народної творчості  та збагатили свій словниковий запас.

Бібліотека Центру чекає на вас.
Тут пригоди,  фентезі  та казка.
Щоб книга ввійшла в кожен клас,
Приходьте! Чекаєм! Будь ласка!