Мрії діток збуваються!

Незважаючи на складний період у нашому житті, перед новорічними святами ми всі чекаємо дива, сподіваємося на здійснення найзаповітніших мрій, віримо у краще майбутнє.
А про що мріють дітки? Ну, звісно, про веселощі, нові машинки, ляльки, цікаві ігри.
І як добре, що мрії діток збуваються!
Вчителі- дефектологи та дошкільнята КЗ ” Корсунь-Шевченківський багатопрофільний НРЦ “Надія” Черкаської обласної ради” щиро вдячні UNICEF Ukraine та Управлінню освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації за здійснення мрій наших вихованців!
Подаровані дидактичні матеріали, розвивальні ігри та іграшки не тільки будуть радувати діток, а й допомагатимуть вчителям-дефектологам у проведенні корекційно-розвиткових занять!
Щиро дякуємо за допомогу і шлемо найщиріші вітання з Новорічними святами! Зичимо здоров’я, злагоди, взаєморозуміння та достатку. Нехай 2023 рік принесе всім довгоочікувану ПЕРЕМОГУ!