Методоб’єднання вихователів

5 січня 2017 року відбулося засідання методичного об’єднання вихователів старших класів. В зв’язку з тим, що робота методичного об’єднання направлена на проблеми формування особистості, здатної активно, творчо впливати на навколишній світ, виробленню активної життєвої позиції, на виховні можливості продуктивної праці, які проявляються через відповідальність, ініціативність, точність, старанність, на засідання методичного об’єднання  були винесені такі питання:

1. Трудове виховання дітей в умовах інтернатних установ (доповідач Т.М. Сорокопуд)

2.  В школі є актуальним питання вирішення конфліктів в учнівському середовищі та зняття напруги в стосунках між педагогами та учнями, які мають проблеми в поведінці. На засідання були запрошені практичний психолог Данченко О.І., соціальний педагог Сатиренко С.В. В процесі спільного обговорення учасники методичного об’єднання скоординували спільні дії психологічної служби школи та вихователів.

3.  На закінчення голова методичного об’єднання – Бейгуленко Людмила Василівна – запропонувала перелік новинок методичної літератури, які можуть стати в нагоді вихователям середніх та старших класів, а також закликала педагогів, вихователів займатися самоосвітою і знаходити час для читання не лише педагогічної літератури, а й художньої, зокрема, дитячої.

Голова методичного об’єднання – Бейгуленко Л.В.

5 січня 2017 року відбулося засідання методичного об’єднання вихователів початкових класів. На засіданні з доповідями виступили:

–       Горбенко Т. В.:  «Провідні ідеї змісту екологічної освіти школярів»;

–       Філоненко І. І.: « Екологічні ігри, як засіб екологічного виховання»;

–       Сліпченко В. О.: «Екологічні казки на заняттях з позакласного читання»

Вихователі Балинець І.С., Бондаренко О.І., Пустовіт Л.В.,  Предан В.С. поділилися досвідом  роботи по формуванню екологічної культури в учнів молодших класів при проведенні занять з позакласного читання, подорожей-спостережень за природою, проведення екологічних ігор, усних журналів.

Голова методичного об’єднання – Лозіцька Олена Павлівна –  підвела підсумок проектно-пошукової діяльності виховних груп «Екологічними стежками» та запропонувала провести презентацію проекту за таким планом:

1. Виставка учнівських робіт з покидькового матеріалу.

2. Конкурс малюнків  «Я  за чисте довкілля»

3. Вікторина  «Природа мого краю»

4. Екологічні ігри.

5. Акція «Вирости квітку»

6.Підсумок роботи по проекту та відзначення найактивніших учасників.

На засіданні визначили коло завдань та проблем, над вирішенням яких необхідно працювати протягом нового навчального семестру.

Голова методичного об’єднання  О.П.Лозіцька

11 січня 2017 року відбулося ІІІ засідання методичного об’єднання вихователів дошкільного відділення. На засіданні були розглянуті такі питання:

1. 1. Розвиток загальної моторики дошкільнят (доповідач: Швайка Н.А.).
  2. Виховуємо здорову дитину. Фізичні вправи, як система корекційно-відновлювальних заходів для зміцнення здоров’я (доповідач: Павленко М.В.).
  3. Дидактичні ігри, як засіб спілкування дітей дошкільного віку з ЗНМ (доповідач: Ібрашева І.І.).

Вирішено продовжувати виготовляти дидактичні ігри для загального розвитку дітей з ЗНМ.

Заплановано на наступному засіданні розглянути питання про значення рухливих ігор, роль сюжетно-рольових ігор.