![](http://www.korsun-internat.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/izobrazhenie_viber_2019-10-29_11-45-09.jpg)
Осінні канікули стали ще одним приводом для роздумів, обміну досвідом, думками, цікавими ідеями.
На засіданнях методичних об’єднань обговорювались важливі питання профілактики булінгу в дитячому середовищі, соціалізації учнів з особливим освітніми потребами, ігротерапії в роботі з дітьми, що мають розлади аутичного спектру.
Традиційно працювала Школа молодого вихователя. Цього разу для молодих колег було проведено анкетування “Робочий день моєї мрії”, тренінг з адаптації до нових умов праці. Час був проведений весело, цікаво, пізнавально.