Шановні батьки та учні!

У зв’язку з огололошенням карантину з 13.03 по 03.04.2020 року в НРЦ “Надія” навчання не зупиняється. Працюємо дистанційно (вдома).

Завдання для самостійного опрацювання навчального матеріалу для учнів 1-10 класів будуть розміщені на шкільному сайті на сторінці “Дистанційне навчання”. Детальні інструкції та матеріали для опрацювання класні керівники та вчителі-предметники будуть викладати в створених групах батьків та учнів в Viber/

Після закінчення карантину вчителі перевірять виконання завдань та виставлять оцінки.

Звертаємось до наших учнів: ви в нас найкращі, ми віримо в вас і в будь-яку хвилину готові вам допомогти в вашому навчанні.

Шановні батьки! Сподіваємось на вашу допомогу та сумління. Вам випала нагода провести час із своїми дітьми та допомогти їм у навчанні.

Бережіть себе! Нехай щастить!