Забави козачат на новий лад

З метою розширення знань учнів про козаків, виховання в дітей любові до рідного краю, бажання бути гідними синами України, 11 жовтня 2017 року в спортивному залі Центру відбулося спортивно-музичне свято “Забави козачат на новий лад”, яке було присвячене Дню захисника України.

В змаганнях взяли участь учні 7-11 класів, які змагалися в естафетах подолання перешкод, метанні малого м’яча в ціль, стрибках на скакалці і збиванні кеглів. В залі лунали веселі українські пісні.

Нелегкою була боротьба, але переможцями серед учасників 7-8 класів стали учні 8-В класу, а серед учасників старшої вікової категорії – учні 9-го класу.

Веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань. Ми ще раз переконалися, що сучасні козачата гідні пам’яті своїх предків.

В.М. Васькун, вчитель фізкультури