Зима з Весною зустрічаються

20 березня 2018 року відбувся творчий звіт першокласників на тему «Зустріч Зими і Весни».
Після зимових холодів летить світла і чарівна весна. Діти все це відчувають і дуже хотіли про все розповісти, висловити свої почуття у віршах, за допомогою інсценізації, пісень та запальних таночків.
Цикл весняних свят завжди супроводжується піснями, іграми та хороводами.
Народ наш у своїх казках створив чудовий образ весни — гарної молодої дівчини з вінком квітів на голові. Дівчина-весна бажаний і довгожданий гість, її закликають піснями-веснянками.

DSC_0540
DSC_0537
DSC_0457
DSC_0439
DSC_0439 – ¦¦¦-¦¬¦¬TП
DSC_0527
До весняного календаря наші прадіди зараховували й свято Стрітення (15 лютого), яке вважалось перехідним містком від зимового до весняного обрядового циклу.Це був день першої зустрічі зими з літом. На святі прозвучали такі пісні: «Пройшла, зима, твоя пора», «Ой, минула вже зима», «Це – весна», народна пісенька «Ой на горі жито».
Додали позитивних емоцій гостям і самим учасникам звітного концерту таночки: «Сніжинки-пушинки», «Веснянка», «Танець весняних квітів» та «Мамині помічниці».

DSC_0493
DSC_0471
DSC_0428
DSC_0428 – копия
DSC_0428 – ¦¦¦-¦¬¦¬TП
DSC_0408
DSC_0408 – копия
DSC_0408 – ¦¦¦-¦¬¦¬TП
Своїми руками учні виготовили дуже красиві вироби для виставки творчих робіт. На виставці були представлені роботи , виконані з кольорового паперу та картону, пластиліну, ниток.
На закінчення дійства, своєю піснею «Весняночка-паняночка», ми всіх закликали до зустрічі весни і побажали глядачам завжди милуватися  чарівною природою нашої землі і зростати у щасті і любові.

Вихователі: Сліпченко В.О., Горбенко Т.В., Гриценко В.М.