ВАЛЕНТИНКИ ДЛЯ РІДНИХ

Напередодні Дня закоханих у кабінеті гурткової роботи кипить клопітка робота – діти виготовляють сувеніри своїми руками з солоного тіста.

Солоне тісто несе в собі масу позитивної енергетики, а ручна робота – це духовна робота, вона цінувалася  в усі часи. Важливим поштовхом для виконання цієї роботи є можливість створення власноруч подарунків для друзів, рідних.

Не дивлячись на те, що на кожне заняття я готую декілька зразків, жодна з дитячих робіт не схожа на них, адже кожна дитина, яка відвідує мій гурток, своєрідна, особлива. Тому жодна з дитячих робіт не схожа на мій зразок, і це добре.

Сподіваюсь, що заняття мого гуртка допоможуть відкрити і розвинути у дітей їх приховані таланти, які ще пригодяться їм житті.

І.І. Шпилька, керівник гуртка