Навчаємось, розвиваємось, творимо

Ми, дорослі, зазвичай чітко вміємо відрізняти «важливе» від «неважливого». І якщо у дитини труднощі з когнітивними функціями, мовою чи координацією, здається логічним зосередитись на розвитку її розумових процесів, мовлення, а також сенсомоторному розвитку. Насправді ж творчий розвиток необхідний дітям не менше, ніж інтелектуальний чи фізичний. Саме творчість сприяє всебічному розвитку дитини і дає можливість розвиватися гармонійно, справлятися зі своїми емоціями, виражати свою особистість, підвищити свою здатність до концентрації, розвивати мислення, креативність, фантазію, реалізовувати свій творчий потенціал та з користю відпочити від навчання та корекційних занять! Саме тому у нас, в НРЦ «Надія», працюють творчі гуртки для дітей усіх вікових груп.