Свято останнього дзвінка

25 травня 2018 року в НРЦ «Надія» відбулося Свято останнього дзвоника. Цей день завжди радісний і сумний одночас, адже це день, коли наші випускники назавжди прощаються з дитинством. А прощання це завжди зі смутком на очах. Попереду доросле життя, за плечима – 9 років перебування в Центрі, який став другою домівкою. Привітати випускників прийшли наймолодші учні, подарувавши їм на прощання шкільний вальс.

DSC_0573
DSC_0602
DSC_0639

Та, все-таки, більше на сьогоднішньому святі було радісних та урочистих моментів. Під час урочистої лінійки усім вихованцям бажали успіхів, веселого літнього відпочинку. Сьогоднішній день став підсумком клопіткої роботи всього шкільного колективу. На лінійці було нагороджено кращі класні колективи, відзначено найкращих спортсменів Центру, вручено багато іменних дипломів за активну участь у шкільному житті.
Жодне свято не обходиться без гостей, які привітали всіх з закінченням навчального року. Дуже приємно, що наша учениця – Мироненко Аліна, стала переможницею конкурсу «Ліс – очима дітей».

DSC_0561
DSC_0569
DSC_0580
DSC_0600
DSC_0616
DSC_0655
Свято останнього дзвоника – це день зустрічей. До Центру завітали ветерани педагогічної праці та випускники минулих років.

Після того, як пролунав останній дзвінок, школярі робили знімки на пам’ять зі своїми вчителями, друзями та рідними.

О.В. Науменко, вихователь