![](http://www.korsun-internat.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/4.jpg)
Свято останнього дзвоника – це завжди особливий день. День, коли ми підводимо підсумки, будуємо плани на майбутнє; день, коли ми сумуємо і радіємо водночас.
17 червня 2021 року останній дзвоник продзвенів для 6 випускників 2020-2021 навчального року. В доросле, самостійне життя із затишних стін Центру вилетіли юнаки, які гордо понесуть звання “Випускник НРЦ “Надія”.
Для решти наших вихованців попереду довгожданні канікули.
Вітаємо всіх із успішним завершенням 2020-2021 навчального року. До скорої зустрічі!