Т. Шевченко – символ чесності, правди і волі, великої любові до людини

З весняними первоцвітами завітали до нашого Центру величні Шевченкові роковини.
Задля вшанування пам’яті великого Кобзаря було проведено такі заходи:

“Поетичний вернісаж”

Гортали кобзарик… Побачили диво… Розквітло диво фарбами-кольорами та диво-птахами… Та співами, та віршами… Та поетовою журбою.

Виставка літературних та художніх видань Тараса Шевченка, розміщених у бібліотеці залишила в серцях дітей неперевершені враження.

Із захопленням та цікавістю вихованці створили виставку дайджестів про життя і творчість великого народного співця

Виставку пророчих цитат із творів Кобзаря організували учні 5-9 класів.

Досить доречною та пізнавальною була виставка скриншотів

Творчість Т.Г.Шевченка – це святиня, якою дорожить і пишається український народ. Ми, нащадки Кобзаря, будемо завжди берегти в своєму серці той вогник любові до рідної Батьківщини, який запалив поет своїми безсмертними творами:

З нагоди 160-ї річниці з дня смерті Кобзаря в нашому закладі пройшли Шевченківські читання, участь в яких взяли вихованці Центру.