![](http://www.korsun-internat.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/media-share-0-02-05-a2da263ac0226da51871249754c6afd5e39fdb9a8863c3c8517096837703eb1c-Picture.jpg)
З 3 по 10 грудня 2018 року в нашому Центрі проходив методичний тиждень «Креативний підхід до корекційно-розвиткової роботи – вимога часу».
Вчителі початкових класів та корекційні педагоги творчо підійшли до проведення Тижня. Кожен день був насичений заходами, в яких діти із задоволенням брали участь. У понеділок відбулося логопедичне свято у формі квест-гри «Подорож у місто Правильної мови», у вівторок діти мандрували Україною за допомогою корекційно-розвиткової гри-подорожі, у середу школярі поринули у світ казкотерапії, де переглянули стару казку на новий лад «Коза-Дереза», яку самі підготували, у четвер відбувся святковий концерт «Кольоровий настрій», а в п’ятницю вчитель Пустовіт Л. В. провела флешмоб «Зимова руханка», від якого діти були просто у захваті.
Кисельова Ю.Г., голова МО вчителів початкових класів