![](http://www.korsun-internat.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG-80b38bb4274d584f8e3d68a537afb6b6-V.jpg)
З 19 по 25 листопада 2018 року в нашому Центрі проходив Тиждень правознавства «Шляхами правових знань».
Виховні години, загальношкільні заходи, виставки малюнків, зустрічі з працівниками правоохоронних органів, інтелектуальні змагання, соціологічні опитування – всі ці форми роботи сприяли активній участі в них дітей, та усвідомленню тісного зв’язку між виконанням своїх обов’язків та прав.
О.С. Кравець, вчитель історії і правознавства