Сторінками улюблених книг

З метою прищеплення  учням  інтересу до читання, до вивчення творів світової літератури, виховання  поваги до культурних надбань інших народів, гордості за свою країну  з  29 січня по 2 лютого в НРЦ «Надія» проходив Тиждень зарубіжної літератури.

В рамках Тижня проводились різноманітні заходи.

Діти підготували виставку газет «Літературний калейдоскоп», в яких відобразили цікавий і різноманітний світ зарубіжної книги.

Побували у віртуальній мандрівці «Україна та зарубіжні письменники», під час якої дізналися про відвідування України світовими класиками.

Виставка ілюстрацій до прочитаних книг «Герой улюбленого твору» показала мистецькі таланти наших вихованців.

Школярі з цікавістю розгадували кросворди «Міфологія» та «В гостях у казки».

 

 

 

 

 

 

 

 

Із захопленням зустрічали учні героїв сторінок світової літератури, які запропонували їм заповнити анкету «Я люблю зарубіжну літературу».

Діти відвідали літературне свято «Казковою країною Шарля Перро», присвячене  390-річчю з дня народження  великого майстра-казкаря.

На виставку «Квіткові подарунки письменнику» учні приготували вироби, ілюстрації, аплікації, якими вони хотіли б подякувати авторам за їх чудові твори.

На уроці  зарубіжної літератури за темою «О.Грін «Пурпурові вітрила». Асоль і Грей. Духовний світ героїв повісті. Символіка образу пурпурових вітрил»,  який проводила Завірюха Н.П., учні 7 класу продемонстрували свої акторські здібності, засвоїли просту істину про те, що людина творить дива власноруч.

 Шляхом пошуку учні 8- В класу  разом з сурдопедагогом  Донець Г.С. опрацювали тему уроку-квесту «Античність, її хронологічні межі. Специфіка розвитку літератури в Давній Греції та в Давньому Римі».

Живий інтерес до характерів героїв та знання твору Л.Толстого «Анна Кареніна» продемонстрували учні 11 класу на уроці Абрамович О.М.

Підсумком Тижня стала вікторина «Сторінками улюблених книг», яка була проведена  між командами «Книголюбів» та «Літературознавців». Учасники показали свої знання світової літератури, вчилися грати в команді, відчули смак змагання  та перемоги.