ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

З 1 по 7 квітня 2019 року в Комунальному закладі «Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Надія» Черкаської обласної ради» пройшов Тиждень фізики та енергоефективності, метою якого було підвищення інтересу до вивчення предмету, розширення кругозору та збагачення інтелекту учнів додатковими знаннями, розвиток навичок змагання, художнього смаку, творчої уяви.

Протягом всього тижня в доступній ігровій формі проводилися заходи з фізики.

Відкриття фізичного Тижня розпочалося з ознайомлення учнів з планом проведення заходів. В цей день було проведено екскурсію до кабінету фізики для учнів 4-х класів та стартував марафон по розгадуванню ребусів «Цікава фізика»

У вівторок була проведена вікторина між сьомими класами «Фізика навколо нас»

 

 

 

 

 

 

 

 

В середу  учні 9-А та 12 класів працювали у космічній обсерваторії, де  досліджували фази Місяця. Діти власноруч виготовили дидактичну гру на фланелеграфі, яку можна використовувати на уроках астрономії

На відкритому уроці семикласники розвʼязували задачі та виконували творчі завдання з теми «Механічна робота. Потужність»

У п’ятницю з усного журналу «Цікаві факти про Космос» учні 5-6 класів дізналися багато нового про Космос, планети, космонавтів.

Кожного дня проходили пізнавальні перерви для учнів молодших класів, на яких вони збагачували свої знання про побутові прилади і повторювали правила поводження з ними.

Підсумки тижня були проведені в п’ятницю  відкриттям галереї «Енергоефективність»