Тижневий звіт англійської мови

З 12.03 по 16.03. 2018 в Центрі був проведений  тиждень англійської мови. 

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний  і цікавий. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час  проведення Тижня англійської мови ми знайомилися з традиціями і звичаями інших народів та переконувались у неповторності власної української культури.
Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, вмінь та навичок, отриманих на уроках англійської мови, виховання інтересу до вивчення англійської мови.

У понеділок, 12.03  учні були ознайомлені з планом проведення предметного тижня та відправилися у віртуальну мандрівку до Великобританії.

DSC_0426
DSC_0437
DSC_0433
DSC_0431

У вівторок, 13.03 була проведена виставка малюнків учнів перших класів «Моя улюблена літера», де діти проявили свої художні вміння та повторили літери англійського алфавіту. Учні 7 класу представили художній репортаж «Велика Британія та США», метою якого було детальніше вивчити про розташування цих країн на карті, ознайомлення з їх культурою та традиціями, визначними місцями; формування  лінгвокраїнознавчої компетенції школярів.

У середу, 14.03 було проведено інтелектуально-пошукову квест-гру  «Весела англійська» для учнів 3 класу. Учні класу були  об`єднані у дві команди. Завдання охоплювали  вивчений матеріал і діти з цікавістю виконували усі поставлені перед ними завдання. Метою цього заходу було формування в учнів позитивного ставлення до англійської та виховання  почуття відповідальності. Перемогу отримала команда «Пізнайки».

У 6 – А класі був проведений відкритий урок на тему «Історичні місця Лондону». Мета уроку – вивчити визначні місця Лондону, активізувати лексичний матеріал, розвивати навички діалогічного мовлення.

DSC_0405
DSC_0408
DSC_0409
DSC_0410
DSC_0417
DSC_0415
DSC_0413
DSC_0420
DSC_0421

В цей день учні 1-9 класів мали нагоду позмагатися в майстерності складати та розгадувати кросворди.  Мета заходу – повторити лексичні одиниці, правильно формулювати запитання, навчитися естетично оформляти даний вид роботи.

У четвер, 15.03  учні 5 – 9 класів мали можливість перевірити власні знання з англійської мови, виконавши завдання «Пазл», розроблені вчителем англійської мови . Перемогу отримали учні  9 та 7 класів, які першими справилися з завданнями та правильно виконали їх. Також учням була представлена відеопрезентація «Культура та традиції Великобританії», мета якої глибше вивчити традиції та культуру Сполученого Королівства, знайти спільне та відмінне з традиціями нашої України.

У п’ятницю, 16.03 був проведений урок – змагання «Найкращий знавець англійської мови» серед учнів 5 класу. Метою даного заходу було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширити лінгвістичний кругозір учнів, розвивати інтелектуальні здібності учнів за допомогою гри. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. За допомогою ігор учні вдосконалювали навички читання, аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам’ять та увагу.
Крім того, учні навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети, а також конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях. Мета заходу була максимально досягнута.

На завершення предметного тижня учні 6, 8 та 9 класів підготували проект «Ми за чисте довкілля».  Мета заходу – знайти відповідні матеріали та підготувати презентацію на дану тематику, повідомити фактичні дані про стан довкілля, розвиваючи при цьому навики пошукової діяльності та колективної роботи, навики говоріння та читання.

DSC_0450
DSC_0446
DSC_0444
DSC_0440

Головною метою проведення тижня було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, розвинути в учнів навички слухання та говоріння іноземною мовою, розвинути в учнів інтерес до творчості, розвинути в учнів логічне мислення та пам’ять.
Мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.

Дякуємо учням  Центру за активну участь у проведенні Тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Н.М. Нещадим, вчитель англійської мови