Математична подорож до цирку

20 листопада  2017 р. в 1-А класі був проведений відкритий урок з математики  за темою «Склад  числа 10. Складання задач та виразів».

Метою уроку було  закріпити знання дітей про нумерацію чисел першого десятка та вміння порівнювати числа в межах 10; вдосконалювати навички усної лічби; сприяти засвоєнню учнями складу числа 10; розвивати логічне мислення, мовлення; корегувати усне мовлення; виховувати бережливе ставлення до тварин.
Урок пройшов в ігровій формі. На урок завітали гості-циркові тварини. Вони підготували  дітям цікаві завдання.
Також учні переглянули цікавий мультфільм на засвоєння складу числа 10, та виконали цікаву музичну фізкультхвилинку.
На уроці використовувалися такі форми і методи навчання: «Асоціативний кущ», «Мозковий штурм», «Мікрофон», фронтальна робота, робота в парах,диференціація.
Під час роботи панувала доброзичлива атмосфера. Дітям було весело та цікаво опановувати поданий  матеріал .

Урок підготувала та провела вчитель 1-А класу
Хіміченко Наталія Олександрівна, спеціаліст І категорії.