Ярмарок логопедичних ідей

Поки наші діти на канікулах і насолоджуються осіннім сонечком, дефектологи, логопед, інструктор з ЛФК та корекційні педагоги НРЦ «Надія» зібралися разом 22 жовтня 2021 року, щоб обговорити питання розвитку мовлення у дітей з аутизмом.

Своїми знаннями, досвідом, використання наочних посібників поділилися вчитель-дефектолог Томіленко О.В., яка розповіла про запуск мовлення у дітей з аутизмом; вчитель-логопед Абрамович О.М. звернула увагу на розвиток імпресивного мовлення у дітей з РАС; корекційний педагог Сікачина Л.М розповіла, як вона збагачує словниковий запас у дітей з комплексними порушеннями. Також під час круглого столу педагоги продемонстрували дидактичний матеріал, який вони використовують на своїх заняттях, і дійшли висновку, що тільки завдяки тісній взаємодії всіх вузьких спеціалістів можна досягти позитивного результату у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.
Керівник методичного об’єднання вчителів корекційно-розвиткової роботи Олена ТОМІЛЕНКО.