Заняття з розвитку мовлення за темою “Меблі”

16 листопада 2017 року в дошкільній групі №1 вчителем – дефектологом Білою О.М. було проведене відкрите заняття з розвитку мовлення на тему “Розширення словника по лексичній темі “Меблі”. Складання розповіді-опису за малюнком”.
Розпочали заняття з використання здоровязбережувальних технологій: психогімнастики, дихальної гімнастики, проведеної в нетрадиційній формі – надуванні мильних бульбашок, самомасажу обличчя.

Сюрпризним моментом був чарівний мішечок, з якого діти діставали кульки, що блискали вогниками та робили з їх допомогою масаж долоньок і пальчиків.
При складанні розповіді-опису діітям на допомогу була застосована сучасна інтерактивна технологія “мнемотехніка”, тобто використання абстрактних символів, що допомагає кожній дитині комфортно та легко здобувати знання.

Робота була побудована з використанням методу казкотерапії, де діти утворювали звязки між казковими подіями та поведінкою в реальному житті.
В заключній частині заняття діти з задоволенням допомогли казковому герою відремонтувати стільчика за допомогою олівців та були щиро раді за хлопчика Бруднулю, який став охайним та виправив свою поведінку.

slider
images not found