Чисто там, де не смітять

Багато з того, що нас оточує, залежить від нас самих. Чисті вулиці і парки, території наших будинків і школи – це те, на що ми можемо вплинути. Кажуть, що чисто не там, де часто прибирають, а там, де не смітять.
21 квітня 2018 року День довкілля – став фінішем цьогорічної Декади екології та охорони навколишнього середовища, яка стартувала 10 квітня.
В рамках цієї Декади в НРЦ «Надія» відбулося ряд природоохоронних заходів:

• інформаційно-просвітницькі: виставка літератури на екологічну тематику, кінолекторій «Наш дім – Земля», екологічний двобій, учнівська конференція «Екологічні проблеми нашого краю»;

• пізнавально-розвиваючі: КВК «Цей цікавий світ птахів», вікторина «Птахи – наші друзі», екологічна віртуальна подорож «Сторінками Червоної книги», виступ агітбригад «Ми – створіння природи»;
viber image
  • творчі: конкурс малюнків «Природа очима дітей», конкурс стіннівок «Збережемо нашу Землю», акція «Троє поросят» (вироби з покидькового матеріалу), конкурс композицій «Обіцянки Землі»;
viber image12
Безымянный4
  • трудові: акція «Зробимо наше подвір’я» чистим!», конкурс озеленення класних кімнат «Квіти на вікні», екологічний проект «Квіти біля нашої школи».
viber image1
viber image2
viber image3

Різноманітні заходи допомогли згуртувати дитячий та педагогічний колективи навколо проблеми збереження довкілля, дали змогу перетворити трудовий процес на захопливу святкову подію, відчути себе частинкою матінки-Природи.
Тепер кожному вихованцю Центру залишається підтримувати, створену ними ж самими, красу, оберігати та доглядати висаджені квіти. Ми впевнені, що такі вчинки наших дітей стануть закликом до всіх жителів планети Земля – зробити планету квітучою, зеленою, привабливою, щоб наступним покоління було чим пишатися.

Презентація “Чисто, там де не смітять”

О.В. Науменко, вихователь