День працівників освіти кружляє осіннім листям

День працівників освіти… Це свято щороку в нашому Центрі дійсно казкове, адже наші любі освітяни гідні найкращого.
Після довгих днів підготовки краще подарунка, ніж власноруч виготовленої дітьми листівки бути не могло. І сьогодні кожен працівник Центру, від директора до прибиральниці, одержав подарунок.
справжній кленовий листопад побажань для своїх вчителів діти залишили на осінньому мольберті в одній із фотозон на території шкільного подвір’я.
На великій перерві організували перегляд вітальної відеолистівки, створеної з відеосюжетів дитячих привітань, “Всі квіти для Вас!”
А щоб налякати перший осінній холод, всі учні та працівники Центру зібралися на запальну руханку “Танцюють всі!”
Найочікуваніший та найприємніший подарунок в цей осінній день – святковий концерт “Шана, вдячність тільки Вам!”
Фінальним акордом в сьогоднішньому святкуванні стало фото з вчителькою на згадку. Кожен класний колектив обрав фотозону, облаштовану на подвір’ї, та створив фото, яке стане окрасою фотоальбому класної родини.
Любі наші освітяни! Прийміть найщиріші вітання від своїх вихованців. Як добре, що Ви на світі є!