День птахів

11 квітня 2018 року в НРЦ «Надія» став Днем птахів. Цей день відзначався в рамках Декади екології та охорони навколишнього середовища.
Для молодших школярів в цей день було проведено вікторину «Птахи – наші друзі». Діти відгадували ребуси «Що за птах?», переглянули фільм «Птахи», з якого дізналися багато цікавого про життя пернатих, пограли в гру «Ми любимо природу».

DSC_0403 (1)
DSC_0404
DSC_0406 (1)
Під час заходу малята вчилися бути добрими і милосердними до наших крилатих друзів, вирішили стати їм справжніми друзями і захисниками.
Старші учні зібралися на КВК «Цей цікавий світ птахів». Захід проводився з метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни.

Учні 5-9 класів взяли участь у різноманітних конкурсах, які перевірили їхні знання з біології та природознавства. Команди-учасники і вболівальники показали себе справжніми знавцями орнітофауни.

DSC_0453 (2)
DSC_0423
DSC_0419
DSC_0418
DSC_0410
DSC_0408
В залі панував дух суперництва, учасники отримали масу задоволення, кожен з них був нагороджений медаллю, а також солодкими призами.

В.С. Предан, вихователь;

О.С. Добан, вчитель географії і природознавства