День Цивільного захисту

12 квітня 2018 року в НРЦ проведено День Цивільного захисту та об’єктового тренування.

З метою практичної перевірки здатності грамотно і чітко діяти у надзвичайних ситуаціях, а також збереження й захисту свого життя і здоров’я, з вихованцями було організовано та проведено різноманітні заходи.

День ЦЗ розпочався проведенням евакуації учнів підготовчих-11 класів по ввідній «У школі пожежа», під час якої дії педагогів та вихованців були достатньо організовані.  Правильність евакуації (за 6 хв.) відмітили запрошені на захід працівники ДСНС. Вони продемонстрували  способи гасіння пожежі вуглекислотними вогнегасниками.

DSC_0432
DSC_0433
DSC_0435

Класні керівники та вихователі відповідно до плану провели виховні заходи: інформаційні години, години спілкування, вікторини, бесіди, тематичні уроки.

Медичні працівники Центру провели практичні заняття для учнів,  від час яких старшокласники вчилися надавати потерпілим домедичну допомогу.

Упродовж дня у кабінеті охорони праці діяла виставка наочної агітації, газет, плакатів, бюлетенів на тему безпеки життєдіяльності.

Учні 8-х та 9-го класів дізналися про методи захисту дихальних шляхів під час пожежі, про принцип дії протигазу та навчилися його швидко одягати.

У кінці дня в актовій залі проведено кінолекторій для учнів середніх та старших класів. Вихованці дізналися як діяти у надзвичайних ситуаціях, як поводитись з підозрілими предметами та як правильно діяти у разі пожежі.

Теплий весняний день для учнів Центру пройшов цікаво та змістовно. Ми любимо свій заклад і знаємо як не допустити пожежі.

Прес-центр дитячої організації «Сонцеграй»