Ми – гідна часточка Європи

День Європи — це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність. У День Європи всі виходять на вулиці України, щоб показати, що Україна — частина Європи.
Напередодні Дня Європи у НРЦ «Надія» відбулися цікаві заходи. Дошкільнята мандрували країнами Євросоюзу під час віртуальної подорожі «Ми – маленькі європейці».

viber image1
viber image2
viber image4
Школярі, отримавши завдання, активно взялися до роботи. Їм потрібно було зібрати якнайбільше цікавих фактів про одну з країн Євросоюзу, намалювати прапор цієї країни, разом зі своїми вихователями створити національний костюм та визначитись з формою представлення обраної країни.
19 травня 2018 року всі виховні групи зібралися на «Парад Єврокраїн».

Такого колориту ми не бачили давно! Одягнені в національні костюми країн Європейського Союзу, учні кожного класу перенесли нас в свою країну, представивши її цікавою інформацією, музикою, запальними танцями.

viber image13
viber image12
viber image7
viber image6
viber image5
viber image4-2
viber image2-2
viber image
Головною метою святкових заходів у рамках відзначення Дня Європи в Центрі є поширення ідеї європейської ідентичності серед учнівської молоді, утвердження спільних європейських цінностей. У День Європи ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію, те, що найголовніше – наше спільне майбутнє!

О.В. Науменко, вихователь