![](http://www.korsun-internat.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_1428-kopiya.jpg)
19 грудня – День Святого Миколая – найбажаніший день у році для дітлахів.
Напередодні цього дня учні нашого Центру писали листи до Святого Миколая, малювали малюнки та стіннівки, були його помічниками в майстернях з виготовлення новорічних прикрас.
І чарівний дідусь не забарився, завітав на наше свято «На Святого Миколая в небі зіронька засяє». Цьогорічним сюрпризом для Миколая став святковий концерт, який підготували наші діти.