Незабутня подорож

Це була чудова подорож у великому комфортабельному автобусі до обласного центру.
А скільки захоплення та емоцій отримали наші вихованці від екскурсії Черкаським міським зоопарком, де не тільки побачили екзотичних тварин, а й зникаючі види тварин України, дізналися чимало нового про поведінку лисиці, павича, єнота. Велика колекція птахів дивувала своїм різнобарвним оперенням, своїми розмірами чи вміннями. Трепетні почуття цікавості і страху викликали крокодили, черепахи, змії, ящірки та павуки. Приємною несподіванкою були і солодощі від спонсорів.

Поверталися щасливими і стомленими, переглядаючи цікавий мультфільм та згадуючи дивовижних тварин.
Дякуємо ТОВ «Сингента» та його Генеральному директору Гебхарду Рогенхоферу за організовану для наших учнів екскурсію, яка відбулася в рамках Всеукраїнської акції «Естафета добра».
Дуже приємно, що у наш нелегкий час є люди, які із щирим серцем та відкритою душею дарують добро та позитивні емоції дітям з особливими потребами.