![](http://www.korsun-internat.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-d9ac93125b57780829fb9cca55fe3287-V.jpg)
17 квітня 2019 року для учнів Центу було проведено практичне заняття “Перша домедична допомога”. Медичний працівник вчив школярів надавати домедичну допомогу при забиттях, переломах, кровотечах, враженні електричним струмом та укусах кліщів і змій.
17 квітня 2019 року для учнів Центу було проведено практичне заняття “Перша домедична допомога”. Медичний працівник вчив школярів надавати домедичну допомогу при забиттях, переломах, кровотечах, враженні електричним струмом та укусах кліщів і змій.