„Промінці „Надії“ – 2021“ – саме так називається справжнє свято дитинства!

15 березня в НРЦ „Надія“ стартував фестиваль дитячої творчості. Вже котрий рік поспіль юні вокалісти, танцюристи, декламатори Центру демонструють свої вміння та таланти під час шкільного фестивалю дитячої творчості „Промінці „Надії““.
Діти з нетерпінням чекали на нього і готувалися заздалегідь, адже саме тут вони отримують позитивний заряд енергії та психологічно розвантажуються. А головне те, що вони можуть проявити себе та показати свої досягнення.
Честь розпочати фестиваль випала групі 9-А , 9-Б та 8 класу. Вони звітували першими – 15 березня і задали ритм іншим групам. „Музична казка „Рукавички XXІ ст.““ – саме таку назву мав їхній звіт.

Наступними, 16 березня, продемонстрували свої вміння та таланти учні 3-Б та 3-В класів.
Завдяки їхнім старання ми дізнались більше про звичаї зустрічі з весною, адже їхній звіт мав назву „„Зустріч з весною“ – весняні ігри та забави“.

Також 16 березня виступили учні 7-А, 7-Б та 6 класів. Під час їх виступу ми побували „В гостях у fashion казки“.

А 17 березня відзвітувала наша наймолодша група – 2-А, 3-А та 1 класи.
Завдяки їхнім старанням ми перенеслися до театру на виставу дитячої казки „Івасик-Телесик“

18 березня відбувся звіт виховних груп 3-Г, 3-Д, 7-В та 2-Б класів. Була показана театралізована, інтерпритована вистава „Пригоди Вані в казковій країні“ за участю дітей, вихователів, вчителів. А учні 2-Б представили українську народну казку „Курочка Ряба“.

18 березня 2021 року свої таланти показали учні 4-А, 4-Б та 5 класів. Ми запросили всіх на наше свято „Дивосвіт дитячих талантів“.

Всі присутні в залі та на сцені отримали велике задоволення від свята, адже творчість допомагає знайти своє місце у житті.